İmza Bilim
rapor özellikleri

 

Gizlilik İlkesi 


Yazacağım yorum sadece size özel olacak ve belirttiğiniz e-posta adresi dışında hiçbir yere gönderilmeyecek veya herhangi bir alanda yayınlanmayacak olup, başka amaçlar için de kullanılmayacaktır.

Adınızı soyadınızı belirtmek istemeyebilirsiniz ama imzanızdaki harfleri, adınızı soyadınızı imzanızda belirtip belirtmediğinizi, yorumu yapabilmem için bilmem gerekiyor.


Rapor Özellikleri

Yorum en az 300 sözcükten oluşacak ve en geç 2 gün içerisinde teslim edilecektir. .

Göndereceğiniz imza başkasına ait olabilir. Bu durumda başkasına ait olduğunu belirtmeniz benim yorumumu doğru yönlendirecektir. Gönderdiğiniz imza sahibinin sizinle bağlantısını ve yorumu talep etme amacınızı belirtirseniz yardımcı olabilirim.


Yorumlar standart cümlelerden oluşmayacaktır. Oldukça detaylı, örnekli anlatım biçimi ile ve genelleme yapılmadan size özel hazırlanacaktır.

İmzanızın incelenmesi sonucu ortaya çıkan yorumlar tamamen imzandaki çizgiler, vurgular, şekiller,...'den yola çıkılarak oluşturulur. Yapılacak inceleme sonucu oluşacak yorum sadece kişiliğinizin analizinden ibaret olacaktır. Bu yorumda geçmiş veya gelecekten haberler bulunmayacaktır.


Barışçıl

Kimsenin yazısının sembolik anlamı “kötü” veya “iyi” değildir; sadece “o kişi” ‘nin sembolü veya mührüdür. İşaretler bize aynı rüyalardaki gibi sadece yorum yapmamıza yardımcı olurlar ve bizi asla yargılamazlar. Yorumları bu prensipte hazırlamaktayım.


Custom Search